Zapisy do klasy czwartej sportowej i siódmej dwujęzycznej przyjmowane będą w dniach od 18 do 29 marca 2024 r. Zapraszamy!
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Oliwia i Laura srebrnymi medalistkami Zimowych Mistrzostw Śląska

W dniach 26 i 27 listopada na pływalni Zespołu Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków w Dąbrowie Górniczej odbyły się Zimowe Mistrzostwa Śląska 12 latków w pływaniu.

W zawodach wystartowało 186 zawodników reprezentujących 30 klubów z okręgu śląskiego. Barwy Klubu Sportowego „Górnik Radlin” reprezentowali uczniowie klasy 6a i 7a Sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Radlinie.

W konkurencjach indywidualnych Oliwia Skaba trzykrotnie stawała na podium: na dystansie 100m stylem grzbietowym zdobyła srebrny medal, natomiast w stylu motylkowym na dystansie 50 i 100m wywalczyła brązowe medale.

Lara Bałoz zdobyła 2 medale w stylu zmiennym: srebrny na dystansie 100m oraz brązowy na dystansie 200m.

Zespół sztafetowy dziewcząt - 4 x 100m st. zmiennym uplasował się tuż za podium, zajmując czwarte miejsce.