Rurarz Ryszard

Skorupa Maja

Szczepaniak Greta

Wyputa Lena

Wielkie gratulacje za starty należą się wszystkim zawodnikom, na uznanie szczególnie zasługuje Milena Jurochnik, która zdobyła upragniony srebrny medal na wymagającym dystansie 200m stylem zmiennym!!

Naszej kobiecej sztafecie, również niewiele brakowało do 3 miejsca. Dziewczęta w składzie: Greta, Maja Skorupa, Nicola Józefowska i Milena, uplasowały się na 4 miejscach w konkurencjach 4x100m stylem dowolnym, oraz 4x100m st. zmiennym.

Chłopcy w składzie:

Patryk, Rysiu, Dawid i Kacper w tych samych konkurencjach zespołowych zdobyli 10 i 15 miejsce.

Tym samym zakończyliśmy sportowe zmagania w tym roku szkolnym, czas na zasłużony odpoczynek i WAKACJE.

Data dodania: 2022-06-10 13:05:50
Data edycji: 2022-06-10 13:13:15