Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Grono Pedagogiczne

Wychowawcy przedszkola

mgr Judyta Plura

mgr Patrycja Turek

Nauczanie zintegrowane

mgr Ewa Dudek

mgr Karolina Durczok

mgr Renata Idziak
mgr Katarzyna Joneczek

mgr Małgorzata Konsek

mgr Bernadeta Małecka-Włodarczyk

mgr Aleksandra Menżyk

 mgr Lucyna Stiel

mgr Agata Strójwąs

mgr Monika Zawlocka

Język polski
mgr Agnieszka Jęczmionka

mgr Aleksandra Kermel

mgr Beata Klima
 mgr Katarzyna Paszko

mgr Alina Spandel-Skupiń

mgr Krystyna Stanik

 Język angielski

mgr Ewa Korabius-Święty
mgr Małgorzata Koszałka
mgr Dominika Książek

mgr Anita Kwiatoń

mgr Joanna Mika

mgr Oxana Rabas
mgr Weronika Starnes
Język niemiecki
mgr Agata Szulik

mgr Wioletta Wojak

Historia

mgr Michał Brachmański

mgr Oxana Rabas

 mgr Lucyna Rek

Wiedza o społeczeństwie

mgr Michał Brachmański

Wychowanie do życia w rodzinie

mgr Elżbieta Kin

Przyroda

mgr Beata Fojcik

Biologia

mgr Ewa Korabius-Święty
Geografia

mgr Izabela Musioł

Fizyka

mgr Ewa Dziuk

Chemia

mgr Ewa Dziuk
mgr Urszula Usciło

Matematyka

mgr Gabriela Bugla

mgr Żaneta Chwedczuk
mgr Katarzyna Karsznia

mgr Urszula Usciło

mgr Iwona Winiarska

Plastyka (sztuka)

mgr Joanna Nowara

mgr Alina Badura

Muzyka

mgr Urszula Marszałek

Zajęcia komputerowe

mgr Katarzyna Kozłowska
mgr Urszula Marszałek

mgr Joanna Mika

Zajęcia techniczne

Bogdan Krupa

Religia

ks. Jakub Gojny

mgr Dawid Michalski

mgr Danuta Poniewierska
 ks. Michał Przybylski

Etyka

mgr Weronika Starnes
Edukacja dla bezpieczeństwa

mgr Dawid Michalski

Wychowanie fizyczne

mgr Bartosz Frątczak
mgr Petro Herasym

Dawid Klecha

mgr Agata Moc

mgr Elżbieta Marek

mgr Tomasz Patas 

mgr Kamil Wierzgoń

Nauczyciele współorganizujący kształcenie 

mgr Iwona Fiołka

mgr Katarzyna Gilner-Kiermaszek

mgr Anna Kasza

mgr Justyna Koczor

mgr Bernadeta Kuder

mgr Estera Kwaśnik

mgr Aleksandra Odolińska
mgr Ewelina Rojek-Musioł
mgr Barbara Sołtysik

mgr Barbara Sygut

mgr Justyna Synowiec
mgr Aleksandra Szczotok

mgr Monika Szewczyk

Nauczyciele bibliotekarze

mgr Joanna Szewczyk
mgr Barbara Uzar

Logopeda

mgr Justyna Kolorz

Pedagog

mgr Marlena Kremska-Czech

mgr Żaneta Pawlaszczyk
Psycholog
mgr Maria Tatura

Kierownik świetlicy

mgr Lucyna Ryszka 
Wychowawcy świetlicy

mgr Katarzyna Baluch

mgr Danuta Gerlich

mgr Joanna Janicka

mgr Dorota Niemczyk

 Doradca zawodowy

mgr Żaneta Pawlaszczyk

 Trenerzy pływania

mgr Tomasz Buchta

mgr Iwona Cymerman

 mgr Jakub Cymerman

mgr Jacek Kuliński

mgr Wojciech Szulc

Trenerzy siatkówki

mgr Bartosz Frątczak
mgr Marek Przybysz
mgr Witold Słanina

mgr Kamil Wierzgoń

Trenerzy szermierki

mgr Agata Moc

mgr Dominika Mosler-Plura

mgr Krzysztof Urbański

Data dodania: 2020-08-19 17:19:50
Data edycji: 2020-09-03 21:06:00
Ilość wyświetleń: 433

Sport w naszej szkole

Więcej informacji

Kalendarz

Szkoła dzisiaj

Więcej informacji

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button
Facebook