Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Grono Pedagogiczne

GRONO PEDAGOGICZNE

 

Wychowawcy przedszkola

mgr Judyta Plura

mgr Patrycja Turek

 

Nauczanie zintegrowane

mgr Katarzyna Baluch

mgr Ewa Dudek

mgr Karolina Durczok

mgr Agnieszka Jęczmionka

mgr Katarzyna Joneczek

mgr Małgorzata Konsek

mgr Bernadeta Małecka-Włodarczyk

mgr Lucyna Stiel

mgr Agata Strójwąs

mgr Dorota Walach

 

Język polski

mgr Agnieszka Jęczmionka

mgr Aleksandra Kermel

mgr Beata Klima

mgr Katarzyna Paszko

mgr Ewelina Rojek-Musioł

mgr Alina Spandel-Skupiń

mgr Krystyna Stanik

mgr Lucyna Weber

 

Język angielski

mgr Małgorzata Koszałka

mgr Dominika Książek

mgr Anita Kwiatoń

mgr Joanna Mika

mgr Oxana Rabas

mgr Weronika Starnes

 

Język niemiecki

mgr Magdalena Skubała

mgr Agata Szulik

 

Historia

mgr Michał Brachmański

mgr Oxana Rabas

mgr Lucyna Rek

 

Wiedza o społeczeństwie

mgr Michał Brachmański

 

Wychowanie do życia w rodzinie

mgr Krystyna Stanik

mgr Lucyna Rek

 

Przyroda

mgr Beata Fojcik

 

Biologia

mgr Ewa Korabius-Święty

mgr Beata Fojcik

 

Zajęcia laboratoryjne

mgr Arkadiusz Gajda

 

Geografia

mgr Izabela Musioł

mgr Agnieszka Pawelec

mgr Aleksandra Szczotok

 

Fizyka

mgr Ewa Dziuk

 

Chemia

mgr Joanna Porwoł

mgr Urszula Usciło

 

Matematyka

mgr Gabriela Bugla

mgr Żaneta Chwedczuk

mgr Katarzyna Karsznia

mgr Urszula Usciło

mgr Iwona Winiarska

 

Plastyka (sztuka)

mgr Alina Badura

 

Muzyka

mgr Urszula Marszałek

 

Zajęcia komputerowe

mgr Katarzyna Kozłowska

mgr Urszula Marszałek

mgr Joanna Mika

 

Zajęcia techniczne

Bogdan Krupa

 

Wiedza o regionie

mgr Alina Spandel-Skupiń

 

Religia

Jakub Gojny

mgr Dawid Michalski

mgr Danuta Poniewierska

Michał Przybylski

 

Etyka

mgr Weronika Starnes

 

Edukacja dla bezpieczeństwa

mgr Dawid Michalski

 

Wychowanie fizyczne

mgr Bartosz Frątczak

mgr Petro Herasym

Dawid Klecha

mgr Agata Moc

mgr Elżbieta Marek

mgr Dominika Mosler-Plura

mgr Tomasz Patas

mgr Marek Przybysz

mgr Witold Słanina

 mgr Kamil Wierzgoń

 

Nauczyciele współorganizujący kształcenie

mgr Beata Badura

mgr Iwona Fiołka

mgr Katarzyna Gilner-Kiermaszek

mgr Anna Kasza

mgr Justyna Koczor

mgr Bernadeta Kuder

mgr Estera Kwaśnik

mgr Aleksandra Odolińska

mgr Ewelina Rojek-Musioł

mgr Barbara Sygut

mgr Justyna Synowiec

mgr Aleksandra Szczotok

mgr Monika Zawlocka

 

Nauczyciele bibliotekarze

mgr Joanna Szewczyk

mgr Barbara Uzar

 

Logopeda

mgr Justyna Kolorz

 

Pedagog

mgr Marlena Kremska-Czech

mgr Żaneta Pawlaszczyk

 

Psycholog

mgr Maria Tatura

 

Kierownik świetlicy

mgr Lucyna Ryszka

 

Wychowawcy świetlicy

mgr Danuta Gerlich

mgr Joanna Janicka

mgr Dorota Niemczyk

 

Doradca zawodowy

mgr Żaneta Pawlaszczyk

 

Trenerzy pływania

mgr Tomasz Buchta

mgr Iwona Cymerman

mgr Jakub Cymerman

Dawid Klecha

mgr Jacek Kuliński

mgr Wojciech Szulc

 

Trenerzy siatkówki

mgr Bartosz Frątczak

mgr Marek Przybysz

mgr Witold Słanina

mgr Kamil Wierzgoń

 

Trenerzy szermierki

mgr Agata Moc

mgr Dominika Mosler-Plura

Data dodania: 2020-08-19 17:19:50
Data edycji: 2021-09-29 13:24:36
Ilość wyświetleń: 2443

Osiągnięcia uczniów

Więcej informacji

Sport w naszej szkole

Więcej informacji

Kalendarz

Szkoła dzisiaj

Więcej informacji
Projekty Unijne1981

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook